Point Café se díky pravidelné přízni a oblibě Vás – našich věrných zákazníků,  mohla rozšířit a změnit svoji tvář. Nově Vás přivítáme ve stylovém caffe baru na ploše 240 m2, s venkovní zahrádkou pro 170 lidí. Této kapacitě jsme podřídili i funkční, čistý interiér, doplněn, jak jste si již zvykli, originálními obrazy. V úžasných sklepních prostorech je pro Vás k dispozci naprosto originální a útulný klub, který si můžete pronajmout pro soukromou oslavu nebo firemní večírek. 

Připravujeme pro Vás kávu Montecelio Classic. Káva Montecelio  Classic je  100% směs vybraných zrn Arabica ze střední a Jižní Ameriky: Brasilia natural – oblast Serado – sladká dlouhotrvací chuť / Colombia supremo – premiový druh Arabica s ovocnou aciditou a lehkostí (oblast Cordillery) / Honduras / Guatemala. Všechny zrna směsi Classic mají doklad svého původu. Káva je pražena ve Španělsku na středně tmavé pražení, které jí dáva velmi vyváženou chuť  s dobrým tělem a jemnou kyselostí.  S lehkou dochutí kakaa a čoklády. 

Neváhejte ochutnat kvalitní dezerty vlastní výroby, domácí limonády, skvělé snídaně, obědové saláty či panini. Rozšířili jsme také nabídku koktejlů, alkoholu a převážně moravských vín.

Přijďte a posuďte sami. Těší se na Vás tým Point Café

 

 
login

© MARVERO s.r.o. | realizace Airshots.cz | POHODA - ekonomický a informační systém

 

MARVERO s.r.o., Rezkova703/61, Stránice, Brno, 602 00, zapsaná u KS Brno,oddíl C, vložka 65765